TECHNOLOGIA PODESZWY SCHÜTZE ODPOWIEDNI DOBÓR OBUWIA -TO ROBI RÓŻNICĘ

DUO-SOFT-ACTIVE (Guma/ PUR)

Opatentowany system podeszwy łączy w sobie korzystne właściwości podeszw gumowych ( z kauczuku nitrylowego ) i poliuretanowych ( PUR) . Podeszwa z gumy PUR łączy doskonałe techniczne i fizyczne właściwości podeszwy formowanej z kauczuku nitrylowego z doskonałymi własnościami użytkowymi poliuretanowej podeszwy środkowej .Rezultatem jest wysokiej jakości podeszwa do obuwia bezpiecznego o uniwersalnym zastosowaniu .

Duo soft active

SOFT-STEP PRO (2-WARSTWOWY TPU / PUR)

Podeszwa TPU / PUR jest podeszwą najczęściej stosowaną w obuwiu bezpiecznym . Podeszwa zewnętrzna wykonana z kompaktowego TPU i podeszwa środkowa z miękkiej pianki , poliuretanowej tworzą podeszwę zapewniającą wysoki komfort chodzenia w obuwiu marki SCHÜTZE-SCHUHE .

SOFT-STEP PRO

DUO-SOFT-GRIP (GUMA / PUR)

Profil, materiał i dizajn podeszwy z gumy PUR-GRIP obuwia dla dekarzy to rozwiązanie , które spełnia wysokie wymagania przy pracy na dachach , w szczególności w zakresie zabezpieczenia przed poślizgnięciem .Podeszwę tę charakteryzują głęboko rzeźbiony profil z ostrymi krawędziami , odporny na zużycie kauczuk nitrylowy , elastyczność o niewielka waga . Specjalna konstrukcja nowej generacji obuwia dekarskiego .

SCHUETZE_Duo-Soft-Grip-Belastbarkeitsindex.png

DUO-SOFT-ASPHALT (GUMA / PUR)

Podeszwa z gumy PUR łączy doskonałe techniki i fizyczne właściwości podeszwy formowanej z kauczuku nitrylowego z wysokim komfortem chodzenia w obuwiu z poliuretanową podeszwą środkową . Dzięki dodatkowej izolacji termicznej podeszwa doskonale nadaje się do długotrwałej pracy na gorących powierzchniach (140 - 150 ° C ).Brak profilu i gładkie boki czynią tę podeszwę idealnym rozwiązaniem dla obuwia do pracy przy smołowaniu/ asfaltowaniu .

DUO-SOFT-ASPHALT

INTELIGENTNY OBUWIE OCHRONNE

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI CYFRYZACJI W ADMINISTROWANIU URZĄDZENIAMI

Nacisk kładziony jest na zapobieganie zagrożeniom dla ludzi. Oznacza to, że ŚOI mają chronić ludzi w miejscu pracy przed niebezpieczeństwami lub wypadkami, których nie można było uniknąć za pomocą środków technicznych lub organizacji pracy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność środków ochrony indywidualnej i uniknąć konieczności analogicznego zarządzania nimi lub ich konserwacji, w przyszłości należy je połączyć w sieć cyfrową.

Administracja i regularne kontrole ŚOI są dziś nadal wykonywane w ten sam sposób w wielu firmach. Specjaliści od bezpieczeństwa uzbrojeni w podkładki do pisania, robią odręczne notatki, a następnie przenoszą je do komputera, nie są rzadkością. Już sam podwójny nakład czasu pokazuje, jak nieefektywne mogą być procesy ręczne. W dobie smartfonów, tabletów i innych inteligentnych urządzeń powinno być oczywiste lub w przyszłości, że dane będą zapisywane cyfrowo.

Opisane powyżej ułatwienia w pracy i związane z nimi korzyści to tylko niektóre z zalet sieciowych ŚOI. Równie ważnym aspektem, a tym samym wartością dodaną dla jakości bezpieczeństwa pracy, jest czytelna elektroniczna identyfikacja produktów ŚOI: w jakich obszarach przedsiębiorstwa jest używany lub może być używany sprzęt, jakie ŚOI posiada dany pracownik, kiedy należy wykonać czynności konserwacyjne i kontrolne spełnić? Wszystkie te ważne dla specjalisty ds. Bezpieczeństwa informacje będą dostępne za naciśnięciem jednego przycisku w inteligentnym świecie bezpieczeństwa pracy.

CYFROWE BUTY OCHRONNE W PRAKTYCE

W praktyce mogłoby to wyglądać tak: Pracodawca kupuje obuwie ochronne dla swojego pracownika - pana Maxa Mustermanna. Data produkcji, numer seryjny, nazwa producenta, norma itp. Tego buta ochronnego są zapisane na wbudowanym chipie RFID, kodzie QR itp. Numer seryjny jest przypisywany panu Maxowi Mustermannowi i przechowywany w bazie danych.

Specjalista ds. Bezpieczeństwa widzi wszystkie przypisane mu ŚOI w profilu bazy danych pana Mustermanna, zawierającym dane produkcyjne, funkcje ochronne, informacje producenta, normy, obszary zastosowania i tym podobne.

Cały cykl życia środków ochrony indywidualnej pana Mustermanna można łatwo zarządzać i dokumentować za pomocą sieci cyfrowej: od zlecenia, przez kontrolę i konserwację, po wymianę. Wszystkie istotne dane są dostępne do pobrania w dowolnym momencie i można je uzupełnić dodatkowymi plikami, takimi jak obrazy lub dokumenty tekstowe. Wymagana prawnie dokumentacja, w tym dowody poleceń pracowników, jest zatem zawsze aktualna.

DZIĘKI NASZYM METODOM PRODUKCJI MOŻEMY RÓWNIEŻ ZROBIĆ SPRYTNIE BUTY SCHÜTZE DLA TWOJEJ FIRMY. SKONTAKTUJ SIE Z NAMI , SŁUŻYMY RADĄI Z PRZYJEMNOŚCIĄ UDZIELIMY CI POTRZEBNEGO WSPARCIA